Career Development

Aktualne oferty pracy

PONTIFEX tworzą ludzie, dla których budownictwo jest pasją. Zatrudniamy pracowników, kierujących się zasadami naszej firmy: profesjonalizm i rzetelność.
Dzięki tym zasadom zdobywamy zaufanie naszych Klientów.

Chciałbyś dołączyć do zespołu PONTIFEX ?
Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie zyskując ciekawe doświadczenie, dostęp do bogatego pakietu szkoleń i realnie możliwości rozwoju?
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.


 

1. Dział Projektowy

Stanowisko: Projektant drogowy

Wymagania:
Osoba posiadająca uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności mostowej, lub odpowiadające im uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów

Stanowisko: Asystent projektanta drogowego

Opis:
Dział Projektowy poszukuje osób na stanowisko asystenta projektanta drogowego. Stała praca w młodym zespole, możliwość awansu w ramach struktur firmy, szkolenia podnoszące kwalifikacje.


2. Dział Badawczy

Stanowisko: Geolog

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Stanowisko: Asystent geologa

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B,

Zapraszamy do aplikowania!

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedniej oferty, a jesteś zainteresowany pracą w Naszej Firmie, prześlij swoje CV z zaznaczeniem, jaka praca by Cię interesowała. Skontaktujemy się, gdy tylko pojawi się interesująca Cię oferta.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.